Totalgaz -якісне обладнання з Європи

Totalgaz – торгова марка виробників газового обладнання, з виробничою базою в Румунії.  Користується довірою і попитом в Європі, а також у світі і поступово підкорює  Україну своєю якістю. Компанія УКР-СНАБдилер цього бренду в Україні.

Totalgaz v mire

Детальніше про продукцію. У даного виробника є вся лінійка 
продуктів, необхідних для газотранспортної системи. Починаючи з найпростіших 
елементів для побутових споживачів до професійного обладнання для 
експлуатаційних організацій та постачальників.
 Продукция регуляторы клапаны фильтрыРегулятори (побутові або прибудинкові, промислові (прямої дії, пілотні):

Регулятори тиску серії RTG 311, RTG 320 відносяться до класу регуляторів прямої дії з врівноваженим затвором. Призначені для редукування і регулювання тиску природного газу, забезпечуючи постійне підтримання вихідного тиску в межах налаштуваня, головна перевага – робота при мінімально допустимому перепаді між вхідним і вихідним тиском без зниження класу точності регулятору (0,1 кгс / см2). Рекомендований перепад для інших марок становить 0,5 кгс / см2.

Серії RTG 320, RTG 411, 412, 413, виконані зі сталі WCB або LCC.

RTG 411, 412, 413 є регуляторами непрямої дії, які використовуються для редукування і регулювання тиску неагресивних газів (природні гази, і.т.д.). Забезпечують постійне підтримання вихідного тиску в межах групи регулювання незалежно від коливань вхідного тиску і витрати. Регулятори запроектовані для промислового використання в транспортно-розподільних мережах природного газу. Регулятори RTG 411, 412, 413 використовуються в усіх установках з швидкими коливаннями витрати. Високий рівень функціональність пілотної системи забезпечує точне регулювання і короткий термін спрацювання регулятору.

RTG 421, 422, 423 є регуляторами непрямої дії, які використовуються для редукування і регулювання тиску неагресивних газів (природні гази, GPL і.т.д.). Забезпечують постійне утримання вихідного тиску в межах групи регулювання незалежно від коливань вхідного тиску і витрати. Регулятори запроектовані для промислового використання в транспортно-розподільчих мережах природного газу. RTG 421, 422, 423 можуть використовуватися у всіх установках з швидкими коливаннями витрати. Високий рівень, функціональність пілотної системи забезпечує точне регулювання і короткий термін спрацювання регулятора.

Фільтри (з одним картриджем, багатокартриджні):

Фільтри очиски FTG 600 призначені для фільтрації газу від механічних частинок і застосовуються в станціях для регулювання, вимірювання та розподілу природного газу.

FS 641 – це двоступеневий фільтр-сепаратор. У першому місці застосовується осьовий циклон або мультициклон, а в другому ступені, застосовуються фільтруючі елементи. Як правило, фільтруючі елементи зроблені з целюлози або скловолокна, але допускається і інші матеріали для даних фільтруючих елементів. В залежності від розміру фільтру-сепаратора, він може оснащуватися однією або декількома фільтруючими колонами.

FS 642 – це горизонтальний двоступінчастий фільтр-сепаратор, перша фаза складається з фільтра – коалесцери, а другий ступінь складена з демістер.

FS 643 – це вертикальний двоступеневий фільтр-сепаратор. Перший ступінь складено з сепараційних елементів (аксіальний циклон, мультициклон, дистрибутор) і друга фаза складається з фільтруючих елементів (фільтруючі картриджі або картриджі коалесцери).

Сепаратори:

STG 651 даний вертикальний сепаратор спроектований для видалення і збору твердих і рідких домішок, що трапляються в газовому потоці.

STG 653 – сепаратор зварної конструкції складається з осьового циклону, який призначений для сепарації домішок. Даний тип сепаратора застосовується в компресорних, розподільних, регулювальних і вимірювальних станціях, а також у вузлах зневоднення.

STG 654 – сепаратор зварної конструкції складається з сепараційних елементів, такі як демістер, коалесцери, циклони, мультициклони. Сепаратор STG 654 може бути двофазним або трифазним.

STG 655 – трифазний сепаратор це інструментальна посудина під тиском, призначена для ефективної сепарації газу від нафти, води і домішок.

Трифазний сепаратор оснащений вхідним пристроєм, дошками, щоб уникнути формування піни і пристроєм видалення крапель.

Клапани (запобіжно скидні ЗСК: прямої дії, пілотні):

Скидні клапани SD 710, 731, 732, 735, 737 – це клапани з пружинно-автоматичним приводом. Якщо сила тиску рідини долає силу пружини, тоді клапан автоматично відкривається, дозволяючи розвантаження рідини. Скидні клапани – це запобіжні пристрої, використані для запобігання перевищення максимально-допустимого робочого тиску. Скидні клапани з прямим приводом використовуються для повітря, природного газу, зрідженого газу і CO2.

SD 721, 725 є пілотними пристроями, спроектованими для автоматичного відкриття, коли значення тиску з системи перевищує вихідне значення. Відкриття і закриття головного клапана контролюються за допомогою одного пілота, який чутливий до коливань тиску.

Пілотні скидні клапани SD 740 – для автоматичного відкриття, коли значення тиску з установки перевищує вихідне значення. Відкриття і закриття головного клапана контролюються за допомогою одного пілота, який чутливий до коливань тиску.

Запірні клапани:

SB 750, 770 – можуть бути автоматичними або ручними, використовуються для розподілу і передачі повітря, природного газу, зрідженого нафтового газу -GPL, CO2 та інших неагресивних газів. Запірні клапани SB 750, 770 є запобіжними пристроями, які запобігають збільшенню або зниженню робочого тиску  установки.

Автоматичний запірний клапан SB 755 оснащений ручним налаштуванням. Клапан використовується для розподілу і передачі повітря, природного газу, зрідженого нафтового газу -GPL, CO2 та інших неагресивних газів. Запірний клапан SB 755 – це запобіжний пристрій, який запобігає збільшенню або зниженню робочого тиску в установці.

Крани регулюючі шарові:

RR 931 – серія кранів, використовуються для редукування і налаштування витрати природного газу і скрапленого газу G.P.L. Функціонування даних кранів RR 931 ґрунтується на ламінуванні природного газу, редукуючи його прохідний перетин. Вони спроектовані для промислового використання, в транспортно-розподільних мережах природного газу. Привід даного крана може здійснюватися вручну, пневматично або за допомогою електрики.

RR 931 E – регулюючий кран з електричним приводом  нормальної конструкції
RR 931 E A – регулюючий кран з електричним приводом  осьової / аксиальної конструкції
RR 931 EP – регулюючий кран з електричним приводом нормальної конструкції
RR 931 EPA– регулювальний кран з електричним приводом в осьової / аксиальної конструкції

Кульові крани серії RS 900 мають суцільнозварну конструкцію, і не вимагають особливого обслуговування. Ущільнення проводиться металевими сідлами і по-різному-конструктивними методами. Сідла побудовані так, що сила тиску над кулею підвищується одночасно зі збільшенням тиску в трубопроводі.

Крани RS 903 це крани з корпусами з трьох частин, реалізованими ковкою або литою  конструкцією з вуглецевої сталі, з’єднання між корпусами здійснюється шпильками, гайками або гвинтами. Ущільнення виконано прокладками ущільнювачів «О-ring».

 

Нагрівачі (непрямий, електричний підігрівач, нагрівач непрямого обігріву)

WTG 631 це вертикальні теплообмінники, складені з нерухомих трубних пластин і двох проходах через пучок труб.

WTG 632 це нагрівач непрямого обігріву горизонтального типу.

Принцип роботи полягає в передачі тепла від теплоносія до природного газу.
Електричний підігрівач тип WTG 633 є прямим газовим підігрівачем, оснащеним електричним нагрівальним елементом.

Електричний підігрівач WTG 633 застосовується на станціях регулювання і спроектований для обігріву потоку газу вище регуляторів тиску. Функціонування даного підігрівача WTG 633 ґрунтується на пряму передачу тепла від нагрівальних елементів в потік газу.

Нагрівачі WTG 634 є горизонтальними нагрівачами з водяною банею і непрямим нагрівом. Призначені для підігріву природного газу перед процесом редукування тиску, для запобігання формування кріогідратів, які виникають внаслідок ефекту Джоуля Томсона. Принцип роботи полягає в передачі тепла від топки до установки тиску, де поширюється природний газ за допомогою рідини з бані нагрівача

WTG 631 це вертикальні теплообмінники, складені з нерухомих трубних пластин і двох проходах через пучок труб.

WTG 632 це нагрівач непрямого обігріву горизонтального типу.

Принцип роботи полягає в передачі тепла від теплоносія до природного газу.

Cтанції осушки газу:

Стація осушки газу SUТЕГ здійснює адсорбцію водяної пари з природного газу за допомогою триетиленгліколя (ТЕГ). Оброблений ТЕГ, який збагачений водяними парами, впроваджується в регенеруючу систему для тривалості адсорбционного процесу. Параметри процесу можуть бути налаштовані для збереження певного значення водяній точки роси з природного газу.

Системи S.C.A.D.A.:

Додаток netCenter це інтерфейс між обладнанням і оператором – HMI. Операційна система Windows NT / XP забезпечує доступний інтерфейс і низькі експлуатаційні витрати.

  • Від кількості моторизованих станцій залежить комплектність і надходить потік даних.
  • Вся інформація зберігається різними методами:прості файли – для невеликих додатків, де аналіз даних простий і може здійснюватися одним з додатків Microsoft середні і великі бази даних – для інтенсивної системи потоку даних

Центр керування отримує, зберігає, оброблює і публикує параметри моторизированого процесу. В данному операційному центрі встановлені компьютери з різними функціями, забеспечуючи доступ Клієнтів до даних з регіональних диспетчерских центрів, через Internet і мобільних додатків.

 

 

Comments are closed.