Головна

Наша компанія для економії часу наших клієнтів розробила зручну  програму підбора регуляторів зараз програма працює в тестовому режимі.

Наше обладнання для газопостачання

(регулятори тиску, фільтри, крани) на об’єктах:

 

Компанія «УКР-СНАБ» це команда висококваліфікованих професіоналів в сфері газового обладнання з багаторічним досвідом. Наші технічні фахівці завжди готові прийти до Вас на допомогу при виборі газорегуляторного обладнання і проконсультувати з різних питань пов’язаними з газорозподільчими системами. Наша організація постійно вдосконалюється, фахівці проходять навчання, тренінги, відвідують різні міжнародні виставки і семінари.

 

На теперішній час УКР-СНАБ працює з провідними  брендами України, Європи. Слід звернути увагу на те, що все обладнання яке ми постачаємо  має всі необхідні дозволи і сертифікати відповідності необхідні для роботи в Україні.

 

Обладнання, яке ми продаємо обов’язково проходить в нашому СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ вхідний контроль якості, проводяться необхідні налаштування і випробування, перед тим, як вступити в експлуатацію на газову мережу. Для нас важлива Ваша безпека.

Стенд для настройки давления газа в регуляторе компании УКР-СНАБ

Цінова політика задовольнить потреби найрізноманітніших клієнтів в залежності від фінансових можливостей.

Ми є ексклюзивними представниками заводів, представлених на нашому сайті, тому маємо можливість вирішувати будь-які технічні питання безпосередньо  з розробниками і виробниками обладнання.

Замовляйте краще обладнання в УКР-СНАБ  прямо зараз:

+38(067)-468-84-02, sale.ukrsnab@gmail.com;

(Загальні питання);

+38(067)-468-84-01, alexandr.ukrsnab@gmail.com

(Запірна арматура і фасонні частини);

+38(067)-468-84-03, texotdel7@ukr.net

(Технічний відділ.);